biuro@1-drive.pl

Nasze usługi

Fulfillment dla e-commerce, czyli co?

To całkowita, kompleksowa obsługa magazynowa Twojego sklepu internetowego. Jeśli sprzedajesz więcej niż kilka produktów na miesiąc, to potrzebujesz powierzchni magazynowej – już same zwroty i reklamacje sprawią, że przyda Ci się co najmniej kilkanaście metrów kwadratowych. Im większa sprzedaż, tym więcej powierzchni potrzebujesz.
Oferujemy zewnętrzny, zdalny magazyn dla Twojego e-commerce. Oprócz magazynu zapewniamy ludzi do obsługi Twoich paczek i Twojego towaru.

Kontakt

Obsługa dostaw

Dostawę towaru możesz zlecić bezpośrednio do naszego magazynu. Każda dostawa jest precyzyjnie weryfikowana, a Ty otrzymujesz potwierdzenie jej przyjęcia.

Magazynowanie

Zapewniamy bezpieczne warunki przechowywania towaru. Magazyn znajduje się na zamkniętym terenie strzeżonym, bez dostępu osób trzecich.

Pakowanie towarów

Każde zamówienie zostaje spakowane zgodnie z wymogami klienta. Nasz doświadczony zespół magazynierów zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa każdej przesyłki.

Realizacja zamówień

Zamówienia z Twojego sklepu internetowego realizowane są codziennie. Dzięki naszemu systemowi do kompletacji zamówień oraz  stosowaniu kodów kreskowych i podwójnej weryfikacji przez pracowników magazynu, ryzyko pomyłek przy kompletacji jest sprowadzone do minimum.

Obsługa zwrotów

Wprowadziliśmy autorskie rozwiązanie znakowania zamówień, dzięki czemu zawsze wiemy, od kogo dana paczka wróciła. Zwracane towary są weryfikowane i jeśli ich stan na to pozawala, są od razu wprowadzane do ponownej sprzedaży.

Przesyłki kurierskie

Otrzymujesz dostęp do niezwykle atrakcyjnej oferty przesyłek kurierskich, a także usług Poczty Polskiej oraz Paczkomatów. Koszt przesyłek kurierskich zaczyna się już od 8,50 zł netto.

Zacznij z nami już dzisiaj!

Kontakt