biuro@1-drive.pl

Fulfillment, czyli pełna logistyka dla sklepu internetowego

Fulfillment, czyli pełna logistyka dla sklepu internetowego

Jeszcze kilka lat temu sprzedaż w Internecie była zarezerwowana tylko dla tych firm, które miały swoje magazyny i sztab ludzi do ich obsługi. Ale od 2013 roku Ty również możesz prowadzić sprzedaż on-line i realizować nawet kilka tysięcy wysyłek każdego dnia. Jak to możliwe? Rozwiązanie nazywa się fulfillment, a jego najwyższą jakość gwarantujemy my – 1-Drive.

Pełna obsługa logistyczna sklepów internetowych

Sprzedaż on-line to wiele wyzwań i trudności. Aby zbierać zamówienia z Allegro, marketplace’ów, OLX czy ze swojego sklepu internetowego, zainwestowałeś wiele czasu, sił i pieniędzy. A gdy przyjmowanie zamówień stało się łatwe, to pojawiły się nowe problemy związane z całą logistyką, a więc sprowadzeniem towarów od dostawcy, magazynowaniem ich, przygotowaniem do wysyłki, wydawaniem dla kurierów i obsługą zwrotów.

I właśnie w tym miejscu właściciele sklepów internetowych wybierają naszą ofertę, bo w jeden dzień mogą scedować na kogoś innego kompletnie całą logistykę, a przy okazji poprawiają szybkość i jakość swoich usług. Ty też skorzystaj z naszej oferty, jeśli chcesz skupić się na rozwijaniu sprzedaży.

Udoskonalamy usługi logistyczne dla e-commerce

Czy wiesz, ile kosztuje utrzymanie magazynu i jego pracowników? A czy wiesz, jak wiele problemów przysparza zarządzanie tym wszystkim, pilnowanie i jeszcze panowanie nad towarem w magazynie? Jeśli nie wiesz i nie chcesz się o tym przekonać, to najlepiej od razu zadzwoń albo napisz do nas. A jeśli wiesz, to z pewnością chcesz pozbyć się tych problemów. Za ułamek Twoich kosztów my zajmiemy się dosłownie całą ścieżką, jaką musi pokonać towar, żeby dotarł do Twojego klienta możliwie najszybciej.

Co zyskujesz dzięki współpracy z 1-Drive?

  • pieniądze, bardzo dużo pieniędzy. Mnóstwo pieniędzy, które zostaje Ci w kieszeni, bo nie musisz płacić za własny magazyn (bez względu na to, czy jest pusty, czy nie), za pracowników do jego obsługi i za niezgodności stanu magazynowego z dostawami. Nie interesuje Cię ochrona obiektu, całodobowe dyżury czy inwentaryzacje,
  • więcej gwiazdek od klientów, bo współpraca z nami daje Ci gwarancję najszybszej i najlepszej obsługi klienta. Twoje towary zawsze są starannie przechowywane, dokładnie i bezpiecznie pakowane i wydawane kurierowi możliwie najszybciej. Przy tym cały proces możesz obserwować przez Internet, a Twój klient dostaje zawsze aktualne informacje o tym, gdzie jest jego zamówienie,
  • lepsze warunki zakupu. Współpraca z nami daje Ci konkretne korzyści. Podczas gdy tak zwany dropshipping spycha cały proces realizacji zamówienia na dostawcę (radzącego sobie lepiej lub gorzej), który oferuje Ci takie same warunki zakupu, jak tysiącom innych firm, to fulfillment pozwala Ci na hurtowe zatowarowanie i tym samym na hurtowe warunki zakupu
  • więcej czasu, bo gdy przekonasz się, jak działa Twoje zdalne centrum logistyczne, to Twoja praca zacznie się i skończy na promowaniu swojego e-sklepu w Internecie, aby przynosił jeszcze więcej zamówień.

1-Drive i fulfillment zmieniają całkowicie sposób prowadzenia handlu internetowego. Teraz Ty zmień swoją firmę na lepszą.