biuro@1-drive.pl

Obsługa magazynowa dla sklepu internetowego

Obsługa magazynowa dla sklepu internetowego

W Polsce działa ponad 200 tysięcy sklepów internetowych. Większość z nich upada przed upływem 2 lat, a pandemia dodatkowo podnosi konkurencję i przyspiesza zamykanie kolejnych e-sklepów. Jak więc można skutecznie i z zyskiem rozwijać swój e-commerce? Są na to 3 sposoby.

Po pierwsze, Twój sklep internetowy funkcjonuje jako jeden z działów sprzedaży dużej firmy posiadającej swoje magazyny i zapewniającej pracowników do obsługi przesyłek. Po drugie, możesz pocierać podkowę na szczęście, szukać czterolistnej koniczyny i trzymać kciuki za to, aby zły los nie spotkał Twojego biznesu.

Ale jeśli nie chcesz i nie możesz liczyć na oba rozwiązania, to wybieraj mądry sposób. To fulfillment który w całości realizuje firma 1-Drive.

Fulfillment dla e-commerce, czyli co?

To całkowita, kompleksowa obsługa magazynowa Twojego sklepu internetowego. Bo jeśli sprzedajesz więcej niż kilka produktów na miesiąc, to potrzebujesz powierzchni magazynowej – już same zwroty i reklamacje sprawią, że przyda Ci się co najmniej kilkanaście metrów kwadratowych. A im większa sprzedaż, tym więcej powierzchni potrzebujesz.

A my oferujemy zewnętrzny, zdalny magazyn dla Twojego e-commerce. Oprócz magazynu zapewniamy ludzi do obsługi Twoich paczek i Twojego towaru. Gwarantujemy Ci usługi na najwyższym poziomie:

  • magazynowanie – oferujemy Ci tyle powierzchni, ile będziesz potrzebować. Nasze magazyny są przystosowane do składowania każdej ilości towarów, a ponadto gwarantujemy optymalne warunki podczas przechowywania (wilgotność, nasłonecznienie, temperaturę, jakość powietrza),
  • przyjmowanie dostaw – z naszymi rozwiązaniami to zachwycająco prosty proces. Po prostu kieruj swoje dostawy do naszego magazynu, a my przyjmiemy towar, sprawdzimy zgodność z dokumentami, rozpakujemy palety i złożymy produkty na regałach,
  • realizację wysyłek – przecież towary muszą dotrzeć do klientów, prawda? Tym też się zajmiemy. Ty zleć odbiór przesyłek z naszego magazynu, a my przygotujemy paczki, wydamy kurierowi i potwierdzimy ich nadanie. A Ty zawsze masz internetowy podgląd na to, jak dbamy o Twój biznes,
  • obsługę reklamacji i zwrotów – czasami towary wracają. I zawsze musisz wiedzieć: kto zwrócił towar, kiedy, dlaczego, w jakim stanie oraz czego oczekuje. Dostarczymy Ci wszystkie te informacje, a także znacznie więcej. Jeżeli nas upoważnisz, to możemy rozpatrywać reklamacje, a zwroty wysyłać do hurtownika. Wszystko jest do ustalenia.

Wybierz fulfillment dla e-commerce z firmą 1-Drive

Zarządzanie magazynem pochłania najwięcej czasu i pieniędzy. Jeżeli więc przekażesz nam opiekę nad Twoimi towarami, to zyskujesz:

  • czas,
  • pieniądze,
  • zadowolenie klientów,
  • idealne warunki do rozwoju sprzedaży.

Skontaktuj się z nami o trzymaj ofertę przygotowaną specjalnie dla Twoich potrzeb.