biuro@1-drive.pl

Outsourcing logistyki dla sklepu internetowego

Outsourcing logistyki dla sklepu internetowego

Outsourcing kluczowych zadań to najlepszy sposób na rozwój Twojej firmy i zwiększenie zysków. Dlaczego?

  • zlecasz ważne i odpowiedzialne zadania ludziom, którzy doskonale znają się na nich
  • skupiasz się na zarabianiu pieniędzy
  • pracujesz mądrzej, bo nie tworzysz zbędnych etatów

1-Drive zajmie się wszystkimi procesami logistycznymi w Twoim sklepie internetowym. Ponad 90% czasu i czynności w sprzedaży internetowej pochłaniają rzeczy związane z przyjęciem towarów na magazyn, przygotowaniem paczki, wysłaniem, monitorowaniem i potwierdzeniem odebrania, a czasami dodatkowo reklamacje i zwroty. My zrobimy to wszystko za Ciebie szybko, skutecznie, z troską o Twojego klienta i przy minimalnych nakładach finansowych.

Zleć całościową obsługę Twojego sklepu internetowego specjalistom – wspieramy rozwój e-commerce od 10 lat.

Fulfillment, czyli pełna obsługa Twojego e-commerce

Fulfillment oznacza nowoczesny sposób współpracy, dzięki której korzystają trzy strony: Ty, Twój klient i my. W tym modelu bierzemy na siebie absolutnie wszystkie czynności związane ze sprzedawanymi przez Ciebie produktami. W praktyce zajmujesz się reklamą swojego sklepu i refakturowaniem, a zatowarowanie, magazynowanie, pakowanie czy wysyłki nie zaprzątają Twojej głowy – tym zajmujemy się my.

Twoje produkty trafiają do naszych magazynów od Twoich dostawców lub od Ciebie. Najpierw sprawdzamy zgodność towarów ze specyfikacją, a potem umieszczamy je w nowoczesnych magazynach: na paletach lub na regałach. Magazynujemy tak długo, jak trzeba. Dzięki temu możesz uzyskać lepsze ceny zakupu, bo teraz możesz kupić większą partię towaru.

Nasz system automatycznie pobiera informację o zamówieniu, a nasi ludzie przygotowują i pakują Twoje produkty. Po wydaniu paczek kurierom Twój klient dostaje informacje o wysyłce zamówienia, a my monitorujemy status przesyłki. Na koniec dostajesz potwierdzenie, że zadowolony klient już otrzymał towar i czeka na fakturę oraz na możliwość wystawienia Ci najlepszej oceny.

Jeśli zdarzy się, że klient zwróci towar, nie odbierze go, złoży reklamację albo firma kurierska popełni jakiś błąd, to możemy zająć się wszystkimi tymi sytuacjami, a Ty dostajesz natychmiast informację o tym, że coś się dzieje.

Aktywnie obsługujemy sklepy internetowe

Chodzi o to, aby zdjąć z Twoich barków największy ciężar związany ze sprzedażą internetową – logistykę. Dobrze to rozumiemy, bo zajmujemy się tym od 10 lat. Działamy tak, aby cały proces związany z obrotem towarami omijał Cię zupełnie. Działamy szybko i skutecznie. Drobne problemy rozwiązujemy od ręki, a Ty nawet nie wiesz, że były jakieś trudności. Duże problemy również załatwiamy za Ciebie, a Ty dostajesz od nas pełną informację o sytuacji. Ty i my mamy ten sam cel – sprawić, żeby klient ostateczny był zadowolony.